Home - Festplatte - Bitcoin to największy holding weterana Peter’a Brandt’a.

Bitcoin to największy holding weterana Peter’a Brandt’a.

Posted on 30. November 2020 in Festplatte

Raoul Pal zamierza porzucić swoje złoto dla krypty, podczas gdy Peter Brandt zdradza, że jest wielkim Bitcoin bullem.
Bitcoin to największy holding weterana Peter’a Brandt’a.
Obrazek okładki przez www.peterlbrandt.com
Spis treści

Zakład “kulki do ściany” w kryptokurcie.
Brandt pozostaje mamą w sprawie swojego kryptońskiego portfolio.
W ostatnim tweecie, legendarny handlowiec Peter Brandt ujawnił, że Bitcoin jest jego największym holdingiem w ujęciu procentowym.

Jednak inwestor twierdzi, że jego poziom zaangażowania nie jest bliski dyrektorowi generalnemu Real Vision Group, Raoulowi Palowi, który obecnie posiada 98% swojej płynnej wartości netto w pierwszej klasie aktywów:

Poza nieruchomościami, BTC to moja największa pozycja jako % aktywów, ale nic nie jest bliskie zaangażowaniu Raoula.

Zakład “kulka w kulkę” w kryptokur walucie

W zeszłym tygodniu Pal znalazł się pod ostrzałem, kiedy “rozgrzał się” do XRP po uzyskaniu “podstawowego zrozumienia” trzeciej co do wielkości kryptokurcji.

To, w połączeniu z tweetem o tym, że KYC jest przyszłością Bitcoinów, wystarczyło, aby Bitcoinerzy zaczęli odwoływać 52-letniego makro inwestora w jazdę. Wielu oskarżyło Pal’a o hipokryzję biorąc pod uwagę, że na pewno nie przeprowadził się na wolne od podatku Kajmany z powodu słońca i palm.

Po tym buntowniczym spojrzeniu pozostał beztroski w stosunku do swojego komentarza XRP, dając jasno do zrozumienia, że nie należy do niczyjego plemienia. Pal bronił również swojego kontrowersyjnego stanowiska w sprawie regulacji rządowych, ponieważ uważa, że są one niezbędne do szerszej adopcji instytucjonalnej:

Aby wynagrodzić to społeczności kryptońskiej, Pal mówi teraz, że jest gotów przeznaczyć wszystkie swoje złoto na Bitcoin i Ethereum w stosunku 80:20:

“Ok, ostatnia bomba – mam jutro zlecenie sprzedaży całego mojego złota i przeskalować się na kupno BTC i ETH (80/20). Nie posiadam niczego innego (poza niektórymi połączeniami obligacyjnymi i niektórymi dolarami). 98% mojej płynnej wartości netto.”

Powiązany z .
Peter Brandt wzywa SEC do ogłoszenia XRP jako bezpieczeństwa
Brandt pozostaje mamą w sprawie swojego kryptońskiego portfolio.
Brandt nigdy nie ujawnił, jaki procent swojej wartości netto przeznacza na Bitcoin lub akcje.

Na początku września Brandt twierdził, że zlikwidował wszystkie swoje pozycje w krypcie i akcjach, co okazało się bardzo szybką decyzją. W dniu 3 września BTC spadła o ponad 12 procent, a wyjście z tej sytuacji zajęło największej kryptokurcie więcej niż miesiąc.

Pomimo swojej przypadkowej awersji do altówek, Brandt napisał na Twitterze, że był byczy na Ethereum w lipcu, kiedy przestrzeń DeFi się nagrzewała.